تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

شرکت تدارک صنعت بهگامان

شرکت های کاشی سرامیک یزد، شرکت های بزرگی هستند. فعالیت های بزرگی دارند و به نوعی پیشرانه های صنعت کاشی و سرامیک ایران می باشند. برخی از این شرکت ها تولید کننده و برخی تسهیل کننده ی برترین شرکت های کاشی سرامیک یزد و ایران می باشند. یکی از پرقدرت ترین این شرکت ها، شرکت تدارک صنعت بهگامان است . شرکتی که با چندین شعبه در ایران و کشورهای اروپایی یکی از بهترین این شرکت ها است . 

شرکت تدارک صنعت بهگامان در سال 1382 با هدف تامین قطعات برای کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک تاسیس گردیده و هم اکنون این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین و با سابقه ترین تامین کنندگان، توانایی تامین طیف وسیعی از قطعات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت کاشی و سرامیک کشور را دارد. این شرکت در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان از لحظه تاسیس تاکنون، همواره کالاهای صرفا اورجینال را مستقیما از کشور ایتالیا وارد کرده و به کارخانجات کاشی و سرامیک ارائه می کند. بخش قابل توجهی از اقلام مورد نیاز این صنعت در انبار شرکت موجود می باشد که این امر تحویل کالا را در کوتاه ترین زمان ممکن، میسر کرده است.

با افتخار چند سالی است که همکاری حرفه ای بین شرکت نرم افزاری و طراحی سایت خورشید و شرکت تدارک صنعت بهگامان برقرار است و تمام سعیمان به این بوده که در یزد ، به صورت حرفه ای ، طراحی سایت ، برنامه نویسی و امور نرم افزار را انجام دهیم تا هیچ شرکت و مجموعه ای به شرکت های برنامه نویسی در شهر های دیگر و حتی تهران نیازی نداشته باشند. 

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب ‌سایت شرکت تدارک صنعت بهگامان

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ