ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

رونمایی از نسخه انگلیسی باشگاه پرورش اسب پارت

باشگاه پرورش اسب پارت، با سابقه ی چندین ساله در زمینه پرورش، سوارکاری، نگهداری و امور مرتبط با اسب، فعالیت می کند. به دلیل تجربه و سابقه زیاد باشگاه سوارکاری پارت و مراجعات بین المللی به این باشگاه، مدیران باشگاه پارت تصمیم گرفتند تا امکان انتخاب زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است را به این وب سایت اضافه کنند تا سایر افرادی که با زبان فارسی آشنایی ندارند، بتوانند از این سایت استفاده کنند.
از این رو، کارشناسان شرکت طراحی نرم افزار خورشید، با دانش و تجربه خود، به تحلیل، طراحی و پیاده سازی نسخه انگلیسی سایت باشگاه سوارکاری پارت پرداختند و اکنون، نسخه انگلیسی این وب سایت در دسترس می باشد.
یکی از موارد مهم در طراحی سایت های چند زبانه، روان و قابل فهم بودن آن توسط افرادی است که به زبان فارسی مسلط نیستند که این مورد، توسط متخصصان شرکت طراحی سایت خورشید، به خوبی پیاده سازی شده است و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت باشگاه اسب پارت و انتخاب زبان انگلیسی، تمامی قسمت های مختلف این سایت را بررسی کنید.
هم چنین، برای اطلاع از ویژگی ها و بخش های مختلف سایت باشگاه پرورش اسب پارت با قابلیت پشتیبانی از دو زبان مختلف، می توانید به بخش نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی خورشید مراجعه فرمایید.