ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

گروه مهندسی دایره دید

من و همشهریانم که در شهر جهانی یزد زندگی می‌کنیم، قطعا به بحث امنیت و حفاظت از منازل یا شرکت‌های خود اهمیّت ویژه ای قائلیم. برای همین باید به دنبال یک شرکت مهندسی سیستم‌های حفاظتی و امنیتی معتبر و قابل اعتماد در یزد باشیم. بدون شک یکی از شرکت‌هایی که پیدا می‌کنیم؛ شرکت مهندسی دایره دید می‌باشد.

در همین راستا گروه مهندسی دایره دید با دارابودن مجموعه‌ای فعّال، پویا و تخصّصی؛ با بیش از یک دهه سابقه درخشان فعّالیت خود را در زمینه فروش و نصب سیستم‌های حفاظتی و امنیتی و دوربین‌های مداربسته در استان یزد آغاز کرد و توانسته است به یکی از بزرگترین شرکت‌های مطرح در این زمینه تبدیل شود و جایگاه‌ خوبی را بدست آورد.

این مجموعه محصولاتی با کیفیت را با برند‌های ویلسونت، ویلسوتک و یزد فلکس به بازار عرضه می‌کند و آماده ارائه خدمات جدید و متفاوت به همکاران در سراسر کشور می‌باشد.
گروه مهندسی دایره دید جهت معرّفی بیشتر خود به همشهریان عزیز همچنین به مردمان فهیم کشورمان؛ با همکاری گروه نرم افزاری خورشیدنشان کویر، وبسایت تبلیغاتی خود را راه‌اندازی کرد.

چرا دایره دید؟

دایره دید تلاش کرده است تا واسطه بین مشتری و تولید کننده را حذف کند تا بهترین قیمت را به مشتریان خود ارائه دهد .

هدف گروه دایره دید ایجاد امنیت و آرامش گسترده در جامعه، رفع نیازهای حفاظتی_امنیتی در منازل مسکونی، سازمان ها و ... به روشی کاملا علمی و اصولی و الخصوص افزایش رضایت‌مندی مشتریان می‌باشد که از چند سال پیش برنامه و اهداف شرکت به سمت برند سازی و تولید در همین حیطه‌کاری تغییر کرده است.

انواع محصولات و خدمات ارائه‌شده توسّط گروه دایره دید :

دوربین مداربسته و سیستم های کنترل تصویری

دوربین اسپید دام

کابل شبکه

سوئیچ های poe

چشمی دزدگیر

دزدگیر سیکارتی

انواع فلکسی

و ..........