تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

کاتالوگ مجازی فروشگاه مبل بیستون

استفاده از کاتالوگ یا بروشور، تقریبا درمعرفی اکثر کسب و کارها کاربرد دارد. شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، با طراحی کاتالوگ مجازی، به شما این فرصت را می دهد که کسب و کار خود را در فضای مجازی، حرفه ای معرفی کنید. طراحان کاتالوگ مجازی، کسب و کار شما را تحلیل می‌کنند براساس نیاز ها و خدمات موجود، کاتالوگ مجازی با طراحی متناسب و زیبا، تولید می‌کنند.
گالری مبل بیستون، پس از کسب سال ها تجربه در زمینه تولید و پخش انواع مبلمان، با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین فراهم کردن رضایت مشتریان محترم و دسترسی کلیه ی هموطنان گرامی در سراسر نقاط جهان به کالای ایرانی در زمینه ی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی، تصمیم گرفت تا با کوشش متخصصان ایرانی کاتالوگ مجازی را در جهت ارائه خدمات بیشتر و سریعتر طراحی کند تا مشتریان درخرید مبلمان و...سردرگمی نداشته باشند. در این کاتالوگ مجازی، در دسته بندی اولیه، انواع محصولات گالری که شامل مبلمان، سرویس خواب، میزو صندلی ناهارخوری، میزجلو مبلی و عسلی، سیسمونی و تشک، مشاهده می‌شود. با انتخاب هرکدام از این دسته‌‌ها، انواع آن دسته لیست می‌شود. مثلا با انتخاب مبلمان، انواع مبلمان نظیر استیل، راحتی، نیمه استیل و غیره در دسترس مشتری قرار می‌گیرد. کاربر با انتخاب هر بخش می تواند محصولات موجود را همراه با قیمت، مشاهده کند؛ در صورت انتخاب کالایی، در بخش ثبت درخواست، با وارد کردن نام و شماره تلفن، منتظر تماس کارشناسان گالری مبل بیستون باشد. این کاتالوگ قابلیت بروزرسانی دارد، اگر کالایی به مجموعه اضافه یا حذف شد، آن را در کاتالوگ نیز می‌توان حذف یا اضافه نمود.

برای معرفی محصولات یا کسب و کار خود بوسیله کاتالوگ مجازی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277  تماس حاصل فرمایید.
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ