تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

کاتالوگ مجازی گروه صنعتی نادری

گروه صنعتی نادری، در زمینه تولید و پخش انواع مبلمان و صندلی های اداری، صنعتی و راحتی، گاوصندوق و غیره، فعالیت می ‌کند. این گروه صنعتی، محصولات باکیفتی در انواع و دسته های مختلفی تولید می کند. همواره این محصولات در حال بروز شدن، در طراحی و مواد اولیه هستند و براساس نیاز مشتری، محصولات جدیدی نیز تولید می شود. در اکثر کسب و کارها، دروازه معرفی محصولات به مشتریان، کاتالوگ است. تولید و پخش کاتالوگ کاغذی، علاوه بر هزینه، در صورت بروزرسانی محصولات، لازم است از ابتدا طراحی و چاپ شود؛ همچنین توزیع گسترده آن، همواره چالش بزرگی بوده است. از این رو مدیریت گروه صنعتی نادری، در تولید کاتالوگ های کاغذی، تجدید نظر نمود و با طراحی کاتالوگ مجازی، توسط شرکت نرم افزرای خورشید نشان کویر، گام بلندی در صرفه جویی در هزینه و زمان و حفظ محیط زیست، برداشته است.
بخش های اصلی کاتالوگ مجازی گروه صنعتی نادری، شامل انواع محصولات تولیدی شرکت ، مانند مبلمان اداری، گاو صندوق،مبلمان فضای باز، محصولات فروشگاهی، محصولات فضای باز و .... می باشد. با انتخاب هر بخش، انواع محصولات آن بخش، لیست می شود که می توان محصول مورد نظر را انتخاب کرد. در صورت تمایل به سفارش محصول در قسمت ثبت درخواست، که در زیر محصول قرار دارد، با درج نام و شماره تلفن خود، منتظر تماس کارشناسان بود.  

درصورت تمایل به معرفی محصولات یا کسب و کار خود بوسیله کاتالوگ مجازی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ