ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

آموزشگاه آرمان صدرا

آموزشگاه آرمان صدرای یزد در سال 1381 به منظور آموزش در زمینه فن آوری اطلاعات (علوم کامپیوتر) با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و سازمان مدیریت برنامه ریزی تأسیس شد.
این مرکز آموزشی، دوره های عمومی و تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات آموزشی و مدیریت را در جهت بهبود و تداوم کسب و کار با استانداردها و مدارک بین المللی ارائه می نماید. تنوع گسترده در برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه پایه و عمومی، فنی و مهندسی، طراحی و پویانمایی، برنامه نویسی، خدمات آموزشی، طراحی وب، اداری و بازرگانی، سخت افزار و شبکه و مدیریت، آموزشگاه را به یک مرکز آموزشی ویژه و متخصص تبدیل کرده است.
معرفی تمام دوره‌های آموزشی و فعالیت‌های این آموزشگاه، در زمان کوتاهی نمی‌گنجد، از این رو مدیران آموزشگاه تصمیم گرفتند تا فضای بهتری را برای معرفی دوره‌های آموزشی و خدمات آموزشگاه فراهم کنند تا مخاطبان در هر مکان و زمانی بتوانند به راحتی این خدمات را تحلیل کنند، از این رو برنامه نویسان شرکت خورشید نشان کویر یزد، اقدام به طراحی وبسایت آموزشگاه نموده اند. با مراجعه به وبسایت آموزشگاه آرمان صدرا، تنوع و تخصص را در دوره‌های آموزشی آموزشگاه آرمان صدرا درمی‌یابید. همچنین در بخش نمونه کارهای طراحی سایت شرکت، می توانید جزییات بخش های مختلف این وبسایت آموزشگاهی را مشاهده کنید.