ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

داروخانه دکتر سرایانی یزد

داروخانه ها، مرکزهای خریدی هستند که کیفیت محصولات آن ها، در سلامتی ما تاثیر بسیار زیادی دارد؛ از این رو هر داروخانه، باید تحت نظر یک دکتر داروساز باشد که علاوه بر بررسی نسخه های مشتریان و ارائه دارو طبق دستور پزشک، بر تمام امور داروخانه نظارت داشته باشد، کالاها و داروهای ورودی را از نظر کیفیت و تاریخ انقضا بررسی کند، مکمل های دارویی و غذایی و آرایشی و بهداشتی با کیفیت در داروخانه خود عرضه کند و با نظارت کامل بر کار پرسنل، خطا را در تحویل و عرضه دارو پایین بیاورد.
دکتر سرایانی و دکتر باقی، با سابقه چندین ساله در مدیریت داروخانه و عرضه خدمت به همشهریان گرامی، با ارائه محصولات و داروهای باکیفیت و همراهی مشتری در توضیح نحوه مصرف، همواره اصول مشتری مداری را در کنار کمک به همنوع رعایت کرده اند. انواع دارو از برندهای معتبر، محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های دارویی و تجهیزات پزشکی، انواع محصولاتی است که در این داروخانه ها عرضه می شود.
طیف گسترده خدمات این داروخانه ها و کیفیت محصولات آن ها باعث شد تا با تلاش و همت فرزندشان مهندس سرایانی، وبسایت فروشگاه آنلاین داروخانه های دکتر سرایانی و باقی، توسط برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر پیاده سازی شود. مدیریت این سامانه های خرید و فروش آنلاین دارو و کالاهای بهداشتی، بر عهده مهندس سرایانی است.