تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر

فضا و محیطی که در آن زندگی می‏‌کنیم، تاثیر بسزایی در عملکرد روحی و جسمی ما دارند و حس آرامش را به مخاطب القا می‏‌کند.

از این‏‌رو وظیفه شرکت معماری است که با تجارب تیم خود و ذوق و خلاقیتی که دارند با طراحی برپایه مهندسی بتوانند این حس را ایجاد نمایند. اگر یک ساختمان بر مبنای اصول صحیح مهندسی طراحی و اجرا شده باشد، روح، نشاط و امید به زندگی بخشیده خواهد شد.

شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر با مدیریت جناب آقای احسان راد، فعالیت خود را با رویکردی نوین به عنوان یک شرکت معماری و مرمت در شهر قنات و قنوت و قناعت (یزد) آغاز‌ نمودند.

شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر یک شرکت مهندسین مشاور چند رشته ای محسوب می‏شود که طیف گسترده‌ ای از خدمات را در زمینه مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و مرمت ابنیه تاریخی ارائه می ‏دهد.

هدف اصلی شرکت، پاسخ به نیازهای امروز جامعه با بهره‌گیری از اصول معماری بومی و پایدار، حفاظت دانش محور از میراث فرهنگی و کاهش خطرات ناشی از زمین‌لرزه در ساخت و سازهای جدید و موجود با ارائه به‌ روزترین خدمات مهندسی سازه و زلزله می‌‏باشد.

عشق به میراث فرهنگی ایران و حل چالش‌های مهندسی پیش‌روی حفاظت از آن انگیزه اصلی گروه مهندسان در تاسیس این شرکت بوده است.

شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر جهت معرفی بیشتر خود به همشهریان عزیز همچنین به مردمان فهیم کشورمان؛ با همکاری گروه نرم افزاری خورشیدنشان کویر، وب سایت شرکتی خود را راه‌اندازی کرد. این شرکت معماری با ایجاد یک وب سایت حرفه ‌ای، ارتباط بیشتری با مشتریان ایجاد نموده و امکان ارائه اطلاعات دقیق و جذاب درباره خدمات و پروژه‌ های انجام شده را دارد. این وب سایت نه تنها از لحاظ اطلاعاتی غنی می ‌باشد بلکه طراحی آن نیز با دقت انجام شده تا مشتریان و کاربران از ورود به آن لذت ببرند.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ