ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

آقای بنی

آقای بنی موسس و ایده پرداز وبسایت Fit4Corp هستند که توسط برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر اجرا و پیاده سازی شد. ایشان با مدیریت چندین ساله در باشگاه پرورش اندام، موفق به کسب تجربه و آشنایی با متخصصان گوناگون در حوزه سلامت و تناسب اندام شدند. از این رو با هدف گسترش تندرستی و سلامتی در بین کارمندان یک مجموعه، ایده اصلی وبسایت ورزشی و تندرستی را طرح ریزی کردند. هدف این وبسایت در وهله اول، اجرای برنامه اصولی تناسب اندام مطابق با وضعیت جسمی و روحی هر فرد است. ایده خاص این وبسایت اجرای برنامه تناسب اندام در بین کارکنان یک مجموعه است، بدین گونه که کارفرمایان بتوانند برای کارمندان خود یک برنامه تناسب اندام یکپارچه را فراهم کنند. اجرای این برنامه باعث تزریق حس سلامتی و شادابی به کارمندان می شود که مسلما کارمندان شاداب و پرانرژی برای هر مجموعه ای سود بخش است.
براساس مطالعات انجام شده، اجرای برنامه های تناسب اندام در محل کار مفید و ثمربخش اعلام شده است. آنچه fit4corp را متفاوت می کند ، طراحی انعطاف پذیر آن است که به شرکت شما اجازه می دهد برنامه اختصاصی خود را با توجه به شرایط، نیازها و بودجه شما اجرا کند؛ به نوعی برای هر مجموعه برنامه اختصاصی آن را طراحی و اجرا می کند. Fit4corp برای آن دسته از صاحبان مشاغل یا مدیران ارشد هر مجموعه ای است که به سلامت جسمی و روحی کارمندان خود اهمیت می دهند و ایمان دارند که عنصر سلامتی باعث افزایش بهره وری در کار می شود. اجرای این برنامه در محل کار می تواند بیماری هایی مانند  فشار خون بالا، کلسترول، دیابت نوع II ، کمبود انرژی، کمر درد مزمن، استرس و شاخص توده بدن، کنترل کند. همچنین یک برنامه سلامتی و تناسب اندام می تواند قدرت تحرک، انگیزه، سلامت قلب و عروق و عضله را افزایش دهد، که به نوبه خود حق بیمه و روزهای بیماری شرکت شما را به دلیل شرایط زندگی سالم تر، کاهش می دهد.
برنامه های تناسب اندام Fit4corp برای بیش از هزار نفر اجرا شده است و به آن ها کمک کرده است که با ورزش و رژیم بسلامتی برسند. ما با برگزاری جلسات مشاوره با تک تک مشتری ها آشنا می شویم و تلاش می کنیم تا دریابیم که آن شخص برای ایجاد تغییر در سبک زندگی خود، چه چیزی نیاز دارد. در بسیاری از موارد مشکلات جسمی و روحی آن ها را کاهش داده ایم.
Fit4corp یک برنامه اختصاصی برای هر کارمند ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:
* مشخصات کامل و ارزیابی
* برنامه آموزش در محل
* غربالگری بیومتریک
* مدیریت استرس و مدیریت شرایط مزمن
* مشاوره تغذیه و برنامه ریزی غذا بر اساس سن ، جنس ، وزن و سطح فعالیت فعلی
* اصلاح وضعیت
* تقویت مغز
* آموزش افزایش سطح انرژی
* یک برنامه هفتگی با نکات بهداشتی ، تغذیه ای و انگیزه ای
*پشتیبانی آنلاین
* قطع نیکوتین
جزییات این وبسایت ورزشی و سلامتی را در قسمت نمونه کارهای طراحی سایت شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می توانید مشاهده و بررسی کنید.