تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

مرکز پرورش اسب پارت

یکی از مشتریان گرامی شرکت، که علاوه بر سفارش طراحی سایت باشگاه خود، از محصول ویژه شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، سامانه مدیریت آنلاین باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا، استفاده نموده اند، مجموعه فرهنگی ورزشی و پرورش اسب پارت است.
باشگاه پرورش اسب پارت، یکی از بزرگترین و گسترده ترین مراکز پرورشی اسب کشور است که از نظر کمی و کیفی، به لحاظ تعداد و تنوع بی نظیر است. انواع نژادهای ورزشی، ترکمن، فریزین و کاسپین، نژادهایی است که زیر نظر متخصصین پرورش اسب و دامپزشکان باتجربه، در امور تولید و اصلاح، مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت در مسابقات پونی سواری تا مسابقاب پرش در فعالیت این مجموعه گنجانده شده است. برنامه های میان مدت و بلند مدت مرکز پرورش اسب پارت با هدف تولید و حفظ ذخایر ژنتیکی اسب کشور در بخش صادرات مورد توجه قرار دارد.

طیف گسترده فعالیت‌های باشگاه، مدیران باشگاه را برآن داشت تا یک بستر امن و دائمی و در عین حال قابل دسترس، برای معرفی این باشگاه حرفه‌ای فراهم کند. طراحی سایت این مجموعه بوسیله شرکت برنامه نویسی خورشید نشان کویر اجرا و انجام بموقع فرایند محتواگذاری و پشتیبانی از سایت، خروجی را به سایتی حرفه ای در زمینه معرفی مطالب آموزشی اسب و سازوکار باشگاه، تبدیل کرد. برای مشاهده جزییات وبسایت باشگاه پرورش اسب پارت می توانید به بخش نمونه کارهای شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر مراجعه نماید. علاوه بر آن پس از معرفی نرم افزار اَسپا به مدیران باشگاه پارت و آشنایی آن‌ها با امکانات و ویژگی‌های منحصر بفرد این محصول، در جهت سهولت در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، مدیران باشگاه چندی است که از این محصول ویژه استفاده می کنند.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

نرم افزار مدیریت باشگاه اسب اَسپا

طراحی وب سایت مرکز پرورش اسب پارت

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ