ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

شرکت نگار ممتاز یزد سازه

یکی دیگر از مشتریان شرکت، شرکت مصالح ساختمانی نگار ممتاز یزدسازه است که برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر با طراحی وبسایت این شرکت ساختمانی، توانسته اند فضای مناسبی برای ارائه محصولات و خدمات شرکت یزدسازه به مخاطبان فراهم کنند.
شرکت مصالح ساختمانی نگار ممتاز یزدسازه از سال 1362 تاسیس و از همان تاریخ، فعالیت خود را در زمینه آجر با انگیزه سازندگی کشور آغاز کرد و امروز با گذشت بیش از سه دهه فعالیت، توانسته سهم بسزایی در توسعه و آبادانی کشورمان بخصوص در استان یزد داشته باشد. در این راستا در سال 1365 معدن شن و ماسه خود را راه اندازی نمود و در ادامه معدن شن و ماسه ممتاز را در سال 1375 تاسیس کرد. درحال حاضر تولیدکننده بهترین محصولات شن و ماسه با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات فنی کامل در معادن خود می باشد. این شرکت در سال 1398 موفق به اخذ گواهی ++A از آزمایشگاه استاندارد استان یزد شده است.
این مجموعه در سال 1389 اقدام به تاسیس شرکت بتن نمود و هم اکنون این شرکت با تشکیلاتی مجهز، قادر به ارائه بهترین خدمات در زمینه بتن ریزی با پمپ زمینی و دکل می‌باشد و همچنین توانایی انجام بتن‌ریزی‌های حجیم در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت را دارد. پروژه های اجراشده و در دست اقدام این شرکت، طیف وسیعی از فعالیت های عمرانی از قبیل پروژه های شهری و روستایی، راه سازی و آماده سازی بستر راه ها، آماده سازی بستر حمل و نقل ریلی و همچنین تامین و آماده سازی زیرساخت های پروژه های صنعتی بزرگ را دربرمی‌گیرد. علاوه بر آن، این شرکت تامین کننده بهترین محصولات ساختمانی جهت ارائه به سازندگان محترم نیز می‌باشد. 
طیف وسیع فعالیت های ساختمانی شرکت، ارائه محصولات با کیفیت و گوناگون، حضور کارشناسان خبره و کارآمد، مسئولان شرکت را بر آن داشت تا به دنبال بستری کارآمد برای ارائه محصولات و خدمات خود به مخاطبان باشند. وبسایت شرکت ساختمانی نگار ممتاز یزد سازه، قسمت ها و بخش های متنوعی دارد که جهت آشنایی با این بخش ها می توانید به نمونه کارهای طراحی سایت شرکت مراجعه واین وبسایت شرکت ساختمانی را مشاهده و بررسی نمایید.