تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سوالات متداول

برای مشاهده تمامی نظرات ثبت شده کاربران در فرم های نظرات سایت، چه باید کرد؟

برای مشاهده نظرات کاربران، ابتدا وارد مدیریت سایت شده و سپس در منو "مدیریت پیام ها" را کلیک بفرمایید، در این صفحه شما می‌توانید مشخصات پر شده توسط کاربر، آدرس صفحه ای که فرم توسط کاربر پر شده، تاریخ ثبت نظر، متن پیام و وضعیت هر پیام را ببینید.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از آیکون های عملیات سمت راست هر پیام، آن پیام را حذف یا تایید کنید و در صورت تایید، وضعیت پیام به حالت فعال درمی‌آید و پیام مورد نظر در همان آدرس صفحه و پایین همان فرم نمایش داده می‌شود.

آیا نماد الکترونیک برای سایت اجباری است؟

داشتن اینماد برای سایت اجباری نیست.

اما در صورتی که قصد دارید در سایت خود محصولی را بفروشید، لازم است کاربر از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کند و قرار است از درگاه بانکی اختصاصی استفاده کنید، لازم است از طریق سایت اینماد این نماد اعتماد الکترونیک را اخذ نمایید.

برای اطلاع از چگونگی دریافت اینماد، به راهنمای دریافت اینماد مراجعه کنید.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

داشتن یک وب سایت به عنوان یک علاقه مند به دنیای دیجیتال و بهبود ارتباطات آنلاین بسیار حائز اهمیت است. ‌سایت شما به شما امکان می‌دهد تا از فرصت‌های فراوانی که در دنیای آنلاین وجود دارد بهره برداری، نمایید:

 1. ارتباط با افراد: ‌
  سایت شما محلی مناسب برای ارتباط و تعامل با دیگران خواهد بود. مطالبی که در وب‌سایت منتشر می‌کنید، می‌تواند محتوای ارزشمندی برای مخاطبانتان فراهم کند.
 2. نمایان شدن در دنیای دیجیتال:
  وب سایت شخصی به شما اجازه می‌دهد تا خودتان را در دنیای آنلاین به نمایش بگذارید. می‌توانید تجربیات، دانش و پروژه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
 3. اشتراک گذاری دانش و مهارت:
  اگر در یک زمینه خاص دانش و مهارت دارید، وب سایت شما محلی مناسب برای اشتراک‌گذاری این دانش با دیگران خواهد بود. این می‌تواند به شما در جذب توجه و تعامل با مخاطبان جدید کمک کند.
 4. جلب فرصت‌های شغلی:
  به عنوان یک فرد حرفه‌ای، ‌سایت شما می‌تواند رزومه آنلاین شما باشد که به کمک آن می‌توانید فرصت‌های شغلی و همکاری‌های جدید جذب کنید.

با داشتن وب‌سایت، می‌توانید به بهترین نحو در دنیای آنلاین شرکت کنید و از مزایای ارتباطات دیجیتال بهره‌برداری نمایید.

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ